WYNIKI Konkursu z książką “Układ” Elle Kenedy

Jak zwykle u mnie opóźnione wyniki konkursowe, ale jakoś doba nadal jest za krótka, a ja nie wiem w co mam włożyć ręce. Kilka osób już się pytało kiedy wyniki dlatego postanowiłam jak najszybciej usiąść, sprawdzić wasze odpowiedzi i wybrać kogoś; tylko oczywiście byłoby to za proste…. Miałam nie lada wyzwanie z wybraniem dwóch osób, bo już po dużej selekcji, zostało trzech faworytów i nie wiedziałam co zrobić. W takich sytuacjach jak zawsze pomaga mi Łukasz, bo jest bardziej wymagający niż ja i cenie sobie jego zdanie w takich sytuacjach, lecz nawet on miał problem. Jednak, żeby nie zawieść was i siebie, przedyskutowałam to dokładnie (współczujcie Łukaszowi, bo wszystko rozkładam na czynniki pierwsze i dużo mówię w takich momentach) i wybrałam dwie osoby, które zasłużyły na swoje egzemplarze!
Rozwiń i sprawdź, czy jesteś tą osobą!

Zanim powiem, kto wygrał, przyznaję, że niesamowicie ubawiłam się podczas czytania waszych odpowiedzi. Nawet nie wiedziałam, że takie sytuacje mogą mieć miejsce!
Ale dobra, nie przedłużam, jeśli to przeczytaliście wszystko to zasługujecie, by znać wyniki.
Wygrywają….
Izabela Wyszomirska
Julita Góralska
Gratuluję dziewczyny, Wasze sytuacje były naprawdę prze zabawne!
Macie 4 dni, by na adres e-mail dominika.szalomska@wp.plwysłać wasze adresy do wysyłki książki!
Przy okazji chcę, powiadomić, że odwołuję konkurs z przeklętą laleczką, gdyż zgłosiło się bardzo mało osób. Za jakiś czas go wznowie.
Pozdrawiam,
Wasza Dominika