#WYNIKI KONKURSU!!!

Tydzień temu skończył konkurs z „Utratą”, a w niedziele miały być wyniki. Przepraszam, że ich nie dodałam, ale kompletnie zapomniałam przez chorobę. Dziś wtorek i czuję się już na tyle lepiej, że mogę zacząć myśleć, a nawet i pisać. Obiecałam wczoraj sobie i jednej osobie, że wyniki pojawią się dzisiaj dlatego dotrzymuje słowa. Wasze odpowiedzi były przeróżne, zabawne, proszące, argumentujące, przez co trudno było wybrać tylko dwie osoby, które dostaną swoją książkę. Nie mogłam zdecydować kogo wybrać, trzy osoby bardzo mnie zainteresowały, a książki tylko dwie.
Co zrobiłam? Kogo wybrałam?
Sprawdźcie poniżej!

Pierwszy egzemplarz otrzymuje….
Pani Lecter!!!! Nie chciałabym, żeby Twój związek się rozpadł, a dokładnie rozumiem co znaczy niemoc kupienia jakiejś książki! Dlatego czekam na Twój adres, by wysłać Ci upragniony egzemplarz.
Drugi egzemplarz… to było prawdziwe wyzwanie, podobały mi się dwie dziewczyny i nie mogłam wybrać. Cały czas kombinowałam, kto ma wygrać. Jednak w końcu podałam te dwa nicki dziewczynie brata i miała wybrać jeden z nich. Lecz, druga osoba nie będzie przegrana, bo dostanie nagrodę pocieszenia!
Książkę wygrywa Only Cupcake!!!! Gratuluję wygranej i czekam na adres na e-mailu. Twoja odpowiedź, była najobszerniejsza i bardzo szczegółowa. Mam nadzieję, że się cieszysz!!
A teraz nagrodę pocieszenia!
Green Tooth, Twoja odpowiedź była równie dobra co dziewczyny wyżej, jednak nie posiadam tyle egzemplarzy 🙁 Żałuję, dlatego mam dla ciebie nagrodę pocieszenia. Jeśli jesteś zainteresowana, to napisz na mój e-mail a tam Ci wszystko odpowiem.
Całą Waszą trójkę proszę o napisanie na mój mail, inaczej wylosuję kogoś innego. Macie 4 dni na wiadomość! Piszcie na dominika.szalomska@wp.pl
Zwycięzcy zadowoleni? Jeśli tak to bardzo się cieszę, a przegranych przepraszam, ale gdybym miała więcej książek do rozdania….
W tym tygodniu zaproszę Was jeszcze na recenzję, a może i nawet dwie, w tym jedna przedpremierowa!!!!
Pozdrawiam,
Wasza Dominika