WYNIKI KONKURSU!!!

Czas na wyniki konkursu!!! Weekend z Mileną okazał się dobrym początkiem tego cyklu. Jedynie jestem zawiedziona konkursem i ilością osób, która wzięła w nim udział. Naprawdę słabiutko, tylko trzy osoby się zgłosiły, tak słabego konkursu jeszcze nie miałam. Aż naszła mnie ochota, by go odwołać i zrobić ponownie za jakiś czas. Jednak widząc, że te trzy osoby się postarały, to postanowiłam, że wybiorę jedną i jej wyślę ten egzemplarz.
Kto wygrał? Zapraszam do rozwinięcia!

Chciało by się powiedzieć, że wybór był trudny…. no ale nie był. Trzy osoby to mało i przeczytanie Waszych zgłoszeń zajęło mi moment, a zdecydowanie kto wygrał zajęło parę minut.
Otóż wygrała ….
Anita Piesiak!!! Gratuluję! Twój wierszyk bardzo mi się spodobał, choć na co dzień za nimi nie przepadam. Czekam na Twój adres wysłany na moją pocztę dominika.szalomska@wp.plMasz cztery dni, a potem losuję kolejną osobę!
Wyniki krótkie, ale treściwie, mam nadzieję, że zwyciężczyni jest zadowolona, ale resztę pocieszę, że w piątek rusza kolejny konkurs!
Tym samym chcę Was wszystkich zaprosić na kolejny Weekend z Autorem, który rozpoczyna się w piątek, tym razem będę gościć Agatę Czykierdę-Grabowską!
Pozdrawiam,
Wasza Dominika