Podsumowanie 2017 roku!

 Nowy rok się rozpoczął, znów trzeba pisać podsumowanie poprzedniego, a ja mam wrażenie, że dopiero niedawno, takie pisałam! 2017 minął tak szybko, że nawet nie wiem kiedy, jedno święto, potem drugie, wakacje, jesień, zima i koniec! Domi zaś siada do pisania podsumowania, które nawet nie prezentuje się tak źle.
Jednak zacznijmy od początku. Zeszły rok był bardzo emocjonalny i w sieci działo się mnóstwo rzeczy, blogerki ścigały się w pomysłach, a także pojawiło się kilka sporych, tak zwanych gównoburz. U mnie to był rok pod tytułem „Ograniczam”. Ponieważ swego czasu nabrałam na siebie zbyt dużo rzeczy, w tym również książek do recenzji, moim postanowieniem było, by ograniczyć książki i skupić się trochę na innych elementach życia. Przyznam, że w części mi się to udało, gdyż przeczytanych powieści w 2017r. jest 115, czyli po ponad połowę mniej niż w 2016r. Zamiast skupiania się na samych recenzjach, wprowadziłam mój Magazyn Czytelnik, który jest moim największym dzieckiem. Kolejna duża rzecz, jaka się wydarzyła w zeszłym roku, to przejście na własną domenę. Równo dwudziestego czerwca, blog stracił łącznik „blogspot”, a zostało samo „pl” i jestem mega szczęśliwa z tego, że dotarliście ze mną do tej chwili.
Nie mogę także zapomnieć o książkach, które w 2017 roku znalazły się pod moim patronatem medialnym, za co dziękuję wydawnictwom tj. Czwarta Strona, Zysk i S-ka, Feeria Young, Papierowy Księżyc, Szósty Zmysł, za zaufanie i możliwość promowania tych książek, których zebrało się 15 przez cały rok.
Nie organizowałam mnóstwa imprez i wydarzeń, gdyż słowo przewodne tyczyło się wszystkiego. Jednak mimo wielu trudności, zawiłości, to uważam 2017 za udany i taki jaki miał być. Za to w 2018 ma królować kreatywność! Chcę, nie tylko zarażać innych miłością do książek, ale również ruszyć z kilkoma dużymi projektami, nie wspominając już, że ten blog będzie mega pomysłowy. Pierwszy projekt wystartował już wczoraj, na Facebooku „Czytaj i Zdobywaj w 2018roku!”, biorąc udział w tym wydarzeniu, zostaniecie wciągnięci w wyzwanie czytelnicze. Ale nie takie tam zwykłe typu „Przeczytaj 100 książek w 2018”, lub „Przeczytaj książkę ze zwierzakiem na okładce”. Razem z moją zaprzyjaźnioną blogerke Recenzje Mystic, chcemy wymyślić wam naprawdę zwariowane wyzwania! Pierwsze z nich pojawi się na dniach na wydarzeniu, dlatego zapraszam!
Jeśli chodzi o dalsze punkty, to wszystko będzie wychodziło w praniu i na bieżąco będę was informować o kolejnych akcjach, postępach i rzeczach, które wymyślę, a możecie być pewnie, że będzie intensywnie!
Pozdrawiam,

Wasza Dominika!