Ogłoszenie!

Kochani!
Ogłoszenie malutkie i nieco przygnębiające, ale z przykrością muszę powiedzieć iż przez kilka najbliższych dni, z powodów zdrowotnych na blogu nie pojawi się nic nowego. Dopadł mnie jakiś okropny wirus przez co jestem osłabiona ze wszystkich sił. Nawet napisanie tej notki było dla mnie wyczynem i poświęceniem, gdyż przez ostatnie dwie doby siedzę, leżę i śpię. Nawet rehabilitacja którą miałam rozpocząć dziś, skończyła się tym, że została przełożona na inny termin. Staram się wrócić do sił jak najszybciej, ale wolno mi idzie, dlatego pisanie recenzji czy innych analiz jest w tej chwili nierealne.
Przepraszam bardzo i przypominam, że do końca miesiąca trwa KONKURS w którym można wygrać książkę pt; „Powód by oddychać”
Zachęcam do udziału i całuje Was
Pozdrawiam
Wasza Dominika

 

My Dears,
Just a short and a bit depressing note, I am sorry to tell you but there won’t be any news on my blog inh the nearest future in order to medical reasons. I’ve caught some terrible virus that’s weakened me to the bones. Even writing this note was a challenge and dedication as all I do lately is sitting, lying and sleeping. Even the rehabilitation I was supposed to start today eneded up rescheduled. I’m trying to get better as soon as I can but it’s not going very well, so writing reviews or other analysis is impossible at the moment.
I’m really sorry and just a quick reminder: the contest you can win the book „Reason to breathe” in lasts till the end of the month. 
I encourage you to participate.
Greetings,
Your Dominika