Czarny Piątek – Gdzie i za ile?

Czarny piątek zagranicą jest wielkim wydarzeniem, sklepy robią takie promocje, że ludzie ustawiają się pod drzwiami, niektórzy koczują tam całe noce. U nas w kraju (na szczęście chyba), jeszcze czarny piątek nie aż tak znany i nie wszyscy rzucają się na przeceny, sklepy są wciąż sceptycznie nastawione do tego. Jednak z roku na roku, robi się tego coraz więcej, ludzie są coraz bardziej zainteresowani więc sprzedawcy widzą żyłkę złota w tym jednym dniu w roku. Jak to wiadomo, największym odzewem cieszą się markety z AGD i RTV, ale nam czytelnikom też się coś od życia należy prawda?

Dlatego właśnie powstał ten post, wklejam tutaj linki do najlepszych promocji jakie znajdziecie w internecie na książki! Poniżej zostawiam Was z księgarniami internetowymi, ale także wydawnictwami, które zadbały o swoich czytelników. A kto według mnie spisał się najlepiej?
Oto oni!
https://www.facebook.com/events/1349733371726640/?active_tab=about
Księgarnia TaniaKsiążka.pl, jest jedną z księgarń, której jestem totalnie wierna. Nie raz i nie dwa sama robiłam tam zakupy i byłam zadowolona z kontaktu, szybciej realizacji, ale przede wszystkim z dostawy. Książki są dobrze zapakowane, nie ma szansy by zostały uszkodzone, widać, że księgarnia dba o twój zakup, a to według mnie bardzo ważne.

http://www.nieprzeczytane.pl/polecamy/id194,Bestsellery-Czarny-Piatek.html

Księgarnia Nieprzeczytane.pl tutaj również robiłam kilka razy zakupy, gdyż mają bardzo atrakcyjne ceny i szybką dostawę. Jedynym minusem dla mnie jest to, że nie ma dostawy do domu, jedynie odbiór paczki w kilku możliwych punktach. Nie mniej uważam, że warto do nich zajrzeć, gdyż mają super ceny codziennie, a co dopiero w czarny piątek. Z boku po lewej na stronie Nieprzeczytane.pl, macie zakładki do większej ilości zniżek

https://www.galeriaksiazki.pl/

Wydawnictwo Galeria Książki to gratka dla fanów fantastyki. Ja nie korzystałam z zakupów na ich stronie, gdyż rzadko czytuję takie książki, ale niejednokrotnie widziałam jak masa czytelników zaopatruje się u nich i wszyscy są zadowoleni. Szczególnie, że często robią tematyczne promocje w jeden dzień z przeceną nawet do 50%. Teraz także poszaleli, bo wpisując kod rabatowy: CZARNYP16 dostaniecie również aż 50% zniżki na wszystkie dostępne artykuły! Ale uważajcie, bo kod jest aktywny tylko 24h!
Myślę, że te trzy miejsca dostarczą Wam takich promocji, że Wasze głowy oszaleją. Napiszcie mi w komentarzach, kto się mierzy na jakąś super przecenę, na jakie książki poluje, chętnie się dowiem, gdyż ja w tym roku się ograniczam i nic nie biorę. W tej chwili mam tyle książek, że głowa mała, a wiem, że gdybym zabrała się za zakupy, mogliby od razu podarować mi nowy regał, ewentualnie pokój na książki. Czekam na Wasze komentarze i może zrobię notkę z najbardziej porządną książka w czarny piątek? Kto wie.
Pozdrawiam,
Wasza Dominika