#7 Zapowiedź “He Will Be My Ruin” K.A.Tucker

Kilka dni temu na FP udostępniłam post autorki K.A. Tucker, która poinformowała, że Wydawnictwo Filia wykupiło prawa do opublikowania w Polsce książki „He will be my ruin”. Jako że pragnę to przeczytać od bardzo dawna, postanowiłam przetłumaczyć (sama), dla Was opis tej książki, byście i wy mogli ją bliżej poznać. Pozostało tylko czekać, aż Filia wydrukuje powieść i będzie nam dane ją przeczytać w całości.
Zapraszam do rozwinięcia i przeczytania opisu!

„Kobieta, która miała prawie wszystko …
Pozornie Celine Gonzalez miała wszystko, czego może pragnąć dwudziestoośmioletnia kobieta: Apartament z jedną sypialnia na Manhattan’s Lawer East Side, pracę, dzięki której płaci (przeważnie) wszystkie rachunki i przyjęcie do prestiżowego Instytutu Sztuki Hollingsworth, który urzeczywistni jej marzenie o zostaniu rzeczoznawcą antyków w dużym domu aukcyjnym. Wszystko na co ciężko pracowała, jest w zasięgu jej ręki. Dlaczego więc miałaby popełnić samobójstwo?
Mężczyzna, który powinien być jej zbawieniem ….
Maggie Sparkes przyjeżdża do Nowego Jorku, by spakować rzeczy swojej najlepszej przyjaciółki, która popełniła samobójstwo i zostawiła wszystkich w oszołomieniu. Policja przedstawiła decydujące dowody: Celine znajdowała się w łóżku, wypiła śmiertelny koktajl z tabletek i wódki, a potem już nigdy się nie obudziła. Ale kiedy Maggie znajduje skandaliczne fotografie schowane w zamkniętej skrzynce w mieszkaniu Celine, zaczyna zadać pytania. Pytania dotyczące mężczyzny, w którym była zakochana Celine. Mężczyzny o którym Celine nigdy nikomu nie mówiła, nawet Maggie. Mężczyzny, który według Celine zmienił jej życie.
Dopóki nie doprowadził jej do ruiny …
Znaleziony dowód zmusza policję do ponownego otwarcia sprawy. Maggie dowiaduje się o życiu prywatnym Celine więcej niż się spodziewała – i przypadkowo znajduje się na radarze zabójcy. Zabójcy, który nie cofnie się przed niczym, by zachować swoją zdrobnię nieodkrytą.”