#7 Stosik z lutego

Lutowy stosik! Co prawda niedługo powinnam wstawiać wam już stosik z marca (który nie będzie ani trochę mniejszy), ale ten miesiąc okazał się trudny… najpierw wypadł mi tygodniowy remont, gdzie musiałam pilnować siostrzenicy, a reszta zrywała, kleiła, wierciła itp., a za to, kolejny tydzień przyniósł mi mega przeziębienie, z którego dopiero powoli wychodzę. Przez najbliższe dni, postaram się, by codziennie na blogu pojawiła się nowa recenzja, bo mam dla was dwie przedpremierowe i kilka zaległych. Nie będę tutaj dużo mówiła, za to po prostu zaproszę do rozwinięcia, byście zobaczyli co takie udało mi się zdobyć w lutym!

„Ja, Ty, My. Książka wspólnych zapisków” – Lisa Currie. Wydawnictwo Feeria Young. Egzemplarz recenzencki.
„Panika” – Lauren Oliver. Wydawnictwo Otwarte(Moondrive), Egzemplarz recenzencki, recenzja tutaj.
„Ostatni pociąg do Zona Verde. Lądem z Kapsztadu do Angoli” – Paul Theroux. Wydawnictwo Czarne. Egzemplarz recenzencki od Księgarni TaniaKsiążka
„Życie i Śmierć. Zmierzch opowiadany na nowo” – Stephanie Meyer. Wydawnictwo Dolnośląskie. Egzemplarz recenzencki od Księgarni TaniaKsiążka
„Say It” – Paula Bartosiak. Wydawnictwo Novae res. Egzemplarz recenzencki.
„Kamień i sól” – Victoria Scott. Wydawnictwo IUVI. Egzemplarz recenzencki. Recenzja tutaj.
„Ukochany z piekła rodem” – Alek Rogoziński. Wydawnictwo Melanż. Egzemplarz recenzencki. Recenzja tutaj. (Tata zabrał do sanatorium, skąd brak na zdjęciu)
„Morderstwo na Korfu” – Alek Rogoziński. Wydawnictwo Melanż. Egzemplarz recenzencki. Recenzja tutaj, wywiad tutaj.
„Pętla” – Faye Kellerman. Wydawnictwo HarperCollins Polska. Egzemplarz recenzencki. Recenzja tutaj.(Tę książkę tata również zabrał)
„Odkąd Cię nie ma” – Morgan Matson. Wydawnictwo Jaguar. Zakup własny.
„Lato drugiej szansy” – Morgan Matson. Wydawnictwo Jaguar. Zakup własny.
„Klejnot” – Amy Ewing. Wydawnictwo Jaguar. Zakup własny.
„Ona&On” – Marc Levy. Wydawnictwo Albatros. Zakup własny.
„Ostatnia piosenka” – Nicholas Sparks. Wydawnictwo Albatros. Zakup własny.
E-booki
„Real” – Katy Evans. Wydawnictwo Papierowy Księżyc. Egzemplarz recenzencki. Recenzja tutaj.
„W ramionach gwiazd” – Amie Kaufman, Meagan Spooner. Wydawnictwo Otwarte(Moondrive). Egzemplarz recenzencki. Recenzja tutaj.
„Układ” – Elle Kennedy. Wydawnictwo Zysk i S-ka. Egzemplarz recenzencki. Recenzja tutaj. Konkurs tutaj!
Huuu…. widzicie jak tego dużo? Nie muszę chyba mówić, jak ciężkie było przekładanie tych książek, ale czego się nie robi dla ukochanych czytelników. Właśnie moim Czytelnikom i nie tylko chciałabym przy okazji złożyć życzenia świąteczne! Kochani, aby spełniły się wasze marzenia, mieli dużo czasu dla siebie i bliskich, przesyłam dużo miłości i uścisków dla was, a także życzę mnóstwa książek do przeczytania!
Co myślicie o stosiku?
Uciekam odpoczywać,
Wasza Dominika