#7 Podsumowanie marca!

Ten dzień jest totalnie zakręcony. Do pisania podsumowania, mogłam zasiąść po dwudziestej pierwszej, gdyż od rana miałam Maję, której pilnowałam przez prawie dwanaście godzin! Roboty co niemiara, energia uciekła razem z Mają, a że dziś pierwszy kwietnia to wiedziałam, że muszę napisać dla was notkę. Ciężko po takim długim dniu skleić coś sensownego, szczególnie, że jutro czeka mnie kolejny dzień z moją Perełką, więc wybaczcie jeśli jakieś zdanie nie będzie miało sensu. Dodatkowo chcę powiedzieć, że marzec chyba jest najgorszym miesiącem tego roku, tak jak styczeń i luty były cudowne, tak w marcu wszystko szło opornie. Nie mogłam się zmotywować, głowę miałam pustą, nie wychodziło mi ani pisanie ani czytanie. W tym miejscu obiecuję, że kwiecień będzie lepszy, zaczynając od najbliższych dni, a w ciągu nich, kilka przedpremierowych recenzji!
Nie przedłużając, zobaczcie jakie liczby prezentują miniony miesiąc.

Liczba wyświetleń: 69 199 (było 65 523, odwiedziliście mnie 3 676)
Liczba komentarzy: 978 (było 909)
Liczba Obserwatorów: 158 (było 152)
Liczba zrecenzowanych książek: 5
Liczba wszystkich postów: 13
Liczba przeprowadzonych wywiadów: 1
Liczba przeczytanych książek: 10
Jestem podłamana tym jak to wygląda, bo wiem, że mogę lepiej i na pewno będzie lepiej. Liczę, że pomożecie mi osiągnąć lepsze wyniki w kwietniu, bo bez was dużo nie zdziałam. Ze swojej strony gwarantuje recenzje, konkursy, może nawet uda się jeden czy dwa zagraniczne wywiady.
Chciałabym także się pochwalić, gdyż w marcu nawiązałam współpracę z Wydawnictwem Zielona Sowa! Dziękuję za zaufanie i cudowne książki!
Myślę, że to wszystko na dziś idę odpoczywać przy Zmierzchu, leci na Polsacie!
Pozdrawiam,