#5 Stosik listopadowy!

Jeśli śledzicie mnie na Fanpage’u to zapewne wiecie, że jestem chora. W walce Choroba kontra Dominika, stanowczo jest 1:0, dla tej pierwszej. Cały ten tydzień przeżuł mnie i wypluł w takim stanie, że ledwo mogę myśleć. Do samego napisania tych paru zdań zbierałam się cały dzień. Pisanie recenzji jest totalnie niemożliwe, nie ma szans, bym stworzyła coś wartego czytania. Dlatego postawiłam na coś mniej ambitnego, ale i tak zadowalającego. Otóż stosik! Książki jakie mi się uzbierały przez listopad są obszerne i jest ich całkiem sporo. Jestem absolutnie zachwycona.

Jeśli chcecie zobaczyć jakie to książki, zapraszam to rozwinięcia!

„Niezwyciężona. Tom 1. Pojedynek” Marie Rutkowski – Wydawnictwo Feeria Young. Egzemplarz recenzencki. Recenzja tutaj.
„Miles” Milena Wiktoria Jaworska – Wydawnictwo Novae res. Egzemplarz recenzencki, a drugi na konkurs. Recenzja tutaj, konkurs tu.
„Kiedy na mnie patrzysz” Agata Czykierda-Grabowska – Wydawnictwo Novea res. Egzemplarz recenzencki, drugi na konkurs.
„Więzień labiryntu” James Dashner – Wydawnictwo Papierowy Księżyc. Egzemplarz recenzencki.
„Ember in the Ashes. Imperium Ognia” Sabaa Tahir – Wydawnictwo Akurat. Egzemplarz recenzencki.
„Red Rising. Złota krew” Pierce Brown – Drageus Publishing House. Egzemplarz recenzencki.
„Red Rising. Złoty syn” Pierce Brown – Drageus Publishing House. Egzemplarz recenzencki.

I książka, którą zakupiła moja mama, ale ja również ją uwielbiam to „Pysznie na słodko” Anna Starmach – Wydawnictwo Znak Literanova. W stosiku jej zabrakło, bo w kuchni pomogą w gotowaniu pysznych słodkości!
Jak Wam się podoba mój stosik? Mnie zadowala, jednak smutno mi, że tak mało książek zdążyłam Wam zrecenzować. Jednak możecie być pewni, że niedługo o nich wszystkich usłyszycie. Pierwszy w kolejce jest Więzień Labiryntu, a co potem? To już moja słodka tajemnica.
Pozdrawiam i idę się dalej leczyć!
Wasza Dominika