#4 Stosik październikowy!

Mamy połowę listopada, więc czas na stosik. Moja mała skleroza spowodowała, że całkiem zapomniałam o tym, że już dwa tygodnie temu zrobiłam zdjęcia i zostało mi tylko napisać do Was parę słów. Jak tylko mi się przypomniało to od razu wcisnęłam ten stosik w harmonogram i szybko go zrobiłam. Zdjęcia zobaczycie poniżej, ale już teraz mogę Wam powiedzieć, że ilość książek jest imponującą i chyba nigdy nie miałam tak ogromnego stosiku. No ale, trzeba przyznać, że wydawnictwa mnie w październiku pokochały i obdarzyły super premierami.
Nie przedłużając, zapraszam Was do rozwinięcia.

„Czy wspominałam, że Cię kocham? Dimily. Tom 1.” Estelle Maskame – Wydawnictwo Feeria Young. Recenzja tutaj. (Egzemplarz recenzencki)
„Aplikacja” Laurem Miller – Wydawnictwo Feeria Young. Recenzja tutaj. (Egzemplarz recenzencki)
„Playlist for the dead. Posłuchaj, a zrozumiesz” Michelle Falkoff – Wydawnictwo Feeria Young. Recenzja tutaj. (Egzemplarz recenzencki)
Niezwyciężona. Pojedynek. Tom 1” Marie Rutkowski – Wydawnictwo Feeria Young. Recenzja tutaj. (Egzemplarz recenzencki). PREMIERA 18 LISTOPADA
„Zwilczona. O kobiecej intuicji, mazurskiej magii i ogromnej miłości” Adrianna Trzepiona. – Wydawnictwo Kobiece. Recenzja tutaj. (Egzemplarz recenzencki).
„Igrzyska Śmierci” Suzanne Collins – Wydawnictwo Media Rodzina. (Egzemplarz recenzencki).
„Osobisty (I osobliwy) Niepamiętnik Niekrytego Krytyka” Maciej Frączyk – Wydawnictwo Filia. Recenzja tutaj. (Egzemplarz recenzencki).
„Ocalenie Callie i Kaydena” Jessica Sorensen – Wydawnictwo Zysk i S-ka. Recenzja tutaj. (Egzemplarz recenzencki).
„Bestia” Alex Flinn – Wydawnictwo Galeria Książki. (Zakup własny).
„Cień żywiołu” Leigh Fallon – Wydawnictwo Galeria Książki. (Zakup własny).
„Córka żywiołu” Leigh Fallon – Wydawnictwo Galeria Książki. (Zakup własny).
„Dziedzictwo mroku” Bree Despain – Wydawnictwo Galeria Książki. (Zakup własny).
„Łaska utracona” Bree Despain – Wydawnictwo Galeria Książki. (Zakup własny).
Huu, wypisywanie tego nie było łatwe, lecz jakie przyjemne jest czytanie tych powieści. Podobają się Wam jakieś, mieliście okazje którąś przeczytać? Jak widzicie recenzje są większości, a już szczególnie od Feeri Young, która obdarzyła mnie szczotkami większości książek. Dziękuję im za to, a Was zapraszam do przeczytania, którejkolwiek z tych pozycji powyżej bo każda z nich mi się podobała.
Pozdrawiam,
Wasza Dominika