#4 KONKURS URODZINOWY – Nic prócz strachu

KONKURS URODZINOWY #NR4

Konkurs z autografem i książkę pełną strachu od polskiej autorki. Czytelnicy wręcz oszaleli na jej punkcie, została okrzykniętą polską Camillą Läckberg. Nagroda powędruje od Pani Magdaleny prosto do zwycięzcy ze specjalną dedykacją.
Zapraszam do brania udziału w konkursie, bo nagroda jest warta każdego zadania

Aby wziąć udział należy:
Dodać się do Obserwatorów
Podać swój mail
Napisać, że się wysłano zgłoszenie
Polubić mój Fanpejdż
Zadanie konkursowe
Utwórz kolaż z fragmentami/cytatami książek, które najbardziej Cię przeraziły. Nie musi być tego dużo. Wyślijcie takie cytaty, które zmroziły Wam krew w żyłach, a ja wybiorę autora najbardziej przerażającego kolażu!
Grafiki proszę przesyłać na dominika.szalomska@wp.pl o tytuły “Konkurs ze strachem”
PS: Grafiki nie muszą być wymyślne, ważne by było czytelnie. Można zrobić to nawet w Paincie. Ewentualnie cytaty w Wordzie.
Regulamin konkursu:
1. Organizatorem konkursu jestem ja – Dominika Szałomska, właścicielka bloga dominika-szalomska.blogspot.com Fundatorem jest autorka książki
2. Uczestnikiem konkursu może zostać każdy, kto spełni warunki podane w punkcie 4.
3. Konkurs trwa od 22.06.2016r. – 19.07.2016r. (do godz.23.59). A wyniki zostaną ogłoszone w ciągu 2 tygodni od zakończenia
4. Aby wziąć udział wystarczy spełnić następujące warunki:
a) Posiadać adres zamieszkania na terenie Polski.
b) Zgłosić się w komentarzu.
c) Napisać również w komentarzu swój adres e-mail.
d) Odpowiedzieć na pytanie konkursowe
e) Można też umieścić baner konkursowy u siebie na blogu, bądź udostępnić na tablicy – ale również nie jest to warunek konieczny.
5. Nagrodą w konkursie jest książka pt; „Nic prócz strachu” Magdaleny Knedler
6. Laureaci konkursu zostaną wybrani przez organizatora konkursu.
7. Zwycięzcy mają obowiązek w ciągu 4 dni roboczych od opublikowania wyników, przesłać swój adres drogą mailową – w celu wysyłki nagrody – na adres dominika.szalomska@wp.pl
8.Jeżeli zwycięzca nie prześle swoich danych adresowych, traci prawo do nagrody. Zostanie ona przyznana kolejnej, wybranej przez organizatora osobie.