#2 Weekend z Harrym Potterem – obrazki do wydrukowania!

Lubicie kolorować? Zrelaksować się i oderwać od obowiązków? Ja to uwielbiam, kiedy koloruję, moje myśli uciekają od smutnych spraw, praca zostaje w tyle, a jedyne na czym się skupiam, to czy dany element zrobić fioletowy, czy może bardziej wpadający w róż. Kolory działają pozytywnie na nasz zmęczony mózg, a dzięki skupieniu się na kolorowaniu całe nasze ciało się odpręża. Poniżej przedstawiam Wam obrazki, które możecie sobie wydrukować w domu i pokolorować w dowolny sposób! Mam nadzieję, że je pobierzecie, a gotowe obrazki prześlecie do mnie!

Pierwsze obrazki pochodzą z kolorowanek „Książka do kolorowania”, „Magiczne stworzenia do kolorowania”, „Magiczne miejsca i postacie do kolorowania”.

Tutaj są trzy wersje Plakatów do kolorowania.

A także trzy wersje Pocztówek do kolorowania!

Sporo obrazków, ale wydawnictwo wybrało motywy dla Was, a ja się cieszę, że mogę je Wam przekazać. Czekam z niecierpliwością na Wasze gotowe prace i również zapraszam wieczorem na bloga, gdyż opublikuję tutaj quiz!!
PS: Gdyby obrazki nie były wyraźne, lub mielibyście jakieś problemy, napiszcie na mój mail, to wyślę Wam je jako załączniki 🙂
Pozdrawiam,
Wasza Dominika