[#129-130] Seriomania!! Ognista seria Real od Katy Evans!!

Seriomania miała ukazać się dawno temu, ale nie mogłam się zebrać, by wybrać jedną konkretną, gdy mam tyle ulubionych. Jednak teraz przyszedł czas, kiedy wiem, o czym i jak chce napisać. Na pierwszy ogień wybrałam serię „Real” od Wydawnictwa Papierowy Księżyc, którzy byli tak dobrzy i przekazali trzy pierwsze tomy, które opowiadają o Remym i Brooke. Mnóstwo czytelników oszalało na punkcie twórczości Katy Evans, każdy lubi jej książki za tę pikanterię, za te nietuzinkowe historie. Mnie samą ta autorka uwiodła i jestem zakochana w każdej jej książce. Ale może cofnijmy się do początku i zacznijmy od części pierwszej.
Wydawnictwo: Papierowy Księżyc
Autor: Katy Evans
Seria: Real
Stron łącznie: 1 340

[REAL]
Brooke jest zwykłą dziewczyną, która kiedyś miała świetlaną przyszłość jako sportowiec, ale kontuzja ją wykluczyła. Zmieniła pasje i teraz jest fizjoterapeutką. Myślała, że będzie pomagała innym po kontuzjach, ale los chciał inaczej. Pewnego wieczoru udała się na walkę bokserską, a tam spotkała jego – Remingtona Tate, boksera, z ciałem jak grecki bóg, magnetycznym spojrzeniem i charakterem awanturnika. Od pierwszego spojrzenia tych dwoje łączy niesamowita nić porozumienia. Brooke zostaje zatrudnia w zespole Remy’ego, ma utrzymać jego ciało w dobrej kondycji, by był gotowy do każdej walki. Jednak im dłużej Brooke jest w zespole, zaczynają do niej docierać wiadomości o tym cudownym mężczyźnie, który ma swoje mroczne sekrety, o których wiedzą nieliczni. Tych dwoje łączy pasja, namiętność i to uczucie, któremu nie mogą się oprzeć, ale nikt nie wie, jak to się zakończy.
Książka pełna napięcia, niewiarygodnej historii i cudownych opisów uczuć. Katy Evans nie dość, że odrobiła lekcje z fizjoterapii to jeszcze opisała te zabiegi w pociągający sposób. Nie wiem komu bardziej zazdrościć. Brooke tego, że mogła dotykać Remy’ego, czy jemu, że miał masażystkę na wyciągniecie ręki.
[MINE]
Miłość Brooke i Remy’ego rozkwita, oboje coraz bardziej zbliżają się do siebie. Po ostatnich wydarzeniach, Brooke jest wzruszona tym, co zrobił Remy, ale jednocześnie pragną zemsty. Oboje chcą, by Skorpion zapłacił za swoje czyny i by Remy pokonał go w walce. Wszyscy ku temu zmierza, ale nieoczekiwanie dzieje się coś, co oboje wytrąca z równowagi. Wszystko co do tej pory robili, muszą przekształtować i znaleźć nowe priorytety, będą musieli rozstać się na jakiś czas, będą musieli wystawić swój związek na poważną próbę. Jednak jeśli się wszystko uda, to nagroda za te wysiłki będzie ogromna, ale najpierw muszą uzbroić się w cierpliwość.
Mimo że często krąży klątwa drugiego tomu, który przeważnie jest słaby, tutaj na szczęście jest inaczej. Mine jest równie ekscytujący co pierwsza część, akcja nie zwolniła, a jeszcze bardziej nabrała tempa, dzieje się bardzo wiele, a bohaterzy są tak samo niesamowici i gorący jak przedtem. Nieoczekiwane wydarzenia sprawiają, że czyta się jeszcze szybciej, a przez to co się dzieje, napięcie jest większe niż w Real.
[REMY]
Kiedy Remy poznał Brooke, jego życie totalnie się zmieniło. Wcześniej zaliczał panienki kiedy miał ochotę, skupiał się głównie na boksie i treningach, nie liczyło się żadne uczucie, oprócz adrenaliny jaka krążyła w jego żyłach, gdy walczył. Ale potem pojawiła się ONA i wprowadziła zamęt, nowe uczucia i po raz pierwszy Remy stał się zaborczy. Wiedział, że ta dziewczyna jest wyjątkowa i nie mógł wypuścić jej ze swoich ramion, nie mógł jej pozwolić odejść. Od momentu, gdy się poznali minęło trochę czasu i oboje się zmienili, jednak uczucie, które ich połączyło, jest wyjątkowe. Dlatego warto poznać tę historię od strony Remy’ego i zobaczyć co tak naprawdę kryje się w jego głowie.
Przyznaję się, że kiedy zaczęłam czytać tę serię, nie wiedziałam jeszcze czego się spodziewać, nie wiedziałam, że historia miłości Remy’ego i Brooke tak mnie wciągnie. Nie przewidziałam tego, że Remy mnie tak zafascynuje i sprawi, że stanie się jedną z moich ulubionych postaci. Czytałam dużo książek, serii również wiele, ale chyba rzadko zdarza się tak, że wraca się do pewnej serii kilkakrotnie i za każdym razem czyta się równie przyjemnie i elektryzująco. Myślę, że,od kiedy dorwałam się do pierwszego tomu, to od tamtej pory Katy Evans stała się dla mnie kimś na miarę guru literackiego. Sprawiła, że inne autorki straciły nieco w moich oczach, nadal uwielbiam te inne, ale gdy widzę, że jakaś nowa książka Katy wchodzi na rynek to cała chodzę jak w skowronkach i nie mogę się doczekać aż ją przeczytam. Tak było z każdym tomem Serii Real – chciałabym dodać, że to nie jest koniec, pierwsze trzy tomy opowiadają historię Brooke i Remy’ego, ale kolejne części skupiają się na innych bohaterach. Mam szczerą nadzieję, ze Wydawnictwo Papierowy Księżyc wyda kolejne tomy i że będą równie genialne jak te pierwsze trzy.
To chyba wszystko co chciałam wam przekazać tym postem. Tutaj nie ma sensu pisać czy polecam wam tę serie, bo to oczywiste, na tym polega ten cykl. Posty możliwie, nie będą pojawiać się za często, ale gdy już coś opublikuję na pewno będą to wyjątkowe serie, którymi chcę się z wami podzielić. Ta trylogia jest jedną z tych, która rozgrzeje was do czerwoności i sprawi, że te zimowe wieczory będą przyjemniejsze. Jeśli czytaliście i już znacie historię Remy’ego i Brooke to koniecznie napiszcie mi co o niej sądzicie, a jeśli do tej pory jej nie znaliście to idealna pora by ich poznać!!
Pozdrawiam,
Wasza Dominika