WYNIKI KONKURSU URODZINOWEGO!!

Kochani, dwa lata bloga to był dla mnie niesamowity czas. Ta łezka kręcąca się w oku, na myśl ile już za mną. Ilu niesamowitych ludzi poznałam, część z nich w tej chwili to moi dobrzy znajomi, a nawet i przyjaciele. Z tej okazji był konkurs, w którym wzięło udział tyle osób, jestem zaskoczona Waszym entuzjazmem i pomysłowością na życzenia dla bloga. Jesteście kochani i oby za rok było nas tu tyle samo albo i więcej.

Nagród było dużo, zagwarantowałam Wam książki Wydawnictwa Feeria, które cieszą się duża popularnością, mam nadzieję, że spodobają się Wam tak bardzo jak mnie. Do każdej wygranej chcę Wam podarować po egzemplarzu mojej autorskiej książki „Demon Żądzy”, a także blogowe zakładki!! Z okazji urodzin zrobiłam sobie prezent i mój znajomy zaprojektował mi grafikę, mam ich aż 500sztuk!!!! Wam rozdam po kilka. Ale by nie przeciągać. Poniżej wstawiam zdjęcia z numerami uczestników konkursu, a także jakie numery wylosowała mi strona losowe.pl
Zapraszam!

Zwycięzcom gratuluję i proszę zgłosić się na mojego maila dominika.szalomska@wp.plw ciągu 4 dni od dziś. Napiszcie swój adres wysyłki i czy życzycie sobie, bym dołączyła Demona do Waszej nagrody. Jeśli nikt nie zgłosi się w ciągu wyznaczonej daty, wylosuję nowych zwycięzców!
Pozdrawiam i gratuluję
Wasza Dominika!
PS: Niedługo kolejny konkurs!