Recenzja Nivea Sensitive 3w1 płyn micelarny/ Review Nivea Sensitive 3in1 micellar liquid

Płyny i mleczka do demakijażu nigdy nie współpracowały ze mną. Firmy od Avonu, płyny micelarne z Ziai i mleczko z Ziai. Avonu już nie pamiętam jaki był tak dawno to było, potem mleczko od którego łzawiły mi oczy i wyczekiwałam kiedy się skończy, a o płynie micelarnym nie wspomnę, bo to była już pomyłka. Potrzebowałam mocno nasączać waciki, których używałam mnóstwo do zmycia makijażu, do tego nie radził sobie z podkładem w okolicach nosa, brody. Kiedy się kończył, pomaszerowałam do drogerii niedaleko mnie i poprosiłam o coś do demakijażu i od razu zaznaczyłam „byle nie Ziaja, bo ze mną nie współpracuje”. Wtedy miła Pani powiedziała że Nivea wypuściła nowy płyn micelarny, który używała i jest świetny. Cena też była bardzo atrakcyjna bo jedynie 11,70zł za 200 ml.
Okazało to się strzałem w dziesiątkę. Dałam mu szanse już tego samego dnia wieczorem, gdy zmywałam makijaż. Przyzwyczajona do mocnego, wielokrotnego pocierania oka, tak też zrobiłam. Możecie sobie tylko wyobrazić jakie było moje zdziwienie, kiedy potarłam kilka razy oko i już miałam zmyte i kreskę i tusz. Z wrażenie przybliżyłam twarz do lusterka i przyjrzałam się dokładniej. Czysto, powieka i rzęsy bez grama jakiekolwiek zanieczyszczenia. Powtórzyłam czynność z drugim okiem, potarłam parę razy powiekę i efekt był ten sam. Wszystko się zmyło, tak samo jak pokład, nawet w miejscach gdzie wcześniej zostawał. Wiedziałam, że to miłość od pierwszego użycia.
Płyn jest bez zapachowy, wydajny, a do tego zmywa wszystko co powinien zmyć. Jedyny minus to to, że wysusza mi czoło, ale nie przejmuję się tym, bo mam do tego tendencje szczególnie przy moim niedoskonałościach. Jednak wystarcza odrobina kremu i jest wszystko idealnie.
Nie mam żadnych zastrzeżeń i polecam absolutnie wszystkim kobietom. Nie przesusza ani nie przetłuszcza skóry twarzy. Nawet powiem, że lekko nawilża niektóre okolice. Kolejny raz firma Nivea nie zawiodła swoich fanek.
Moja ocena to 10/10
Naprawdę polecam.
Nivea Sensitive 3in1 micellar liquid
Liquids and lotions for make-up removal never worked for me. Companies from Avon, Ziaja’s micellar liquids and lotion. I don’t even remember what Avon was like, then the lotion that made my eyes water and I was just waiting for it to end and I won’t even mention the micellar liquid, because that was simply a mistake. I had to drip the cotton swabs I used for removing my make-up a lot, in addition it didn’t handle the base nearby my nose and chin. When I was finishing it I went to the drugstore and asked for something for make-up removal. “Everything but Ziaja because it doesn’t work for me” I added immediately. Then the nice lady said that Nivea just launched a brand new micellar liquid, she used it herself and said it was great. I liked the price as well, it was just 11,70zł/200ml.
It turned out to be the jackpot. I gave it a chance that very day in the evening when I was washing off my face. Used to hard, repeated rubbing my face I did it that way again. You can only imagine my astonishment when I realized I had my eye make-up removed after just a few rubs. Surprised, I closered my face to the mirror to take a deeper look. Clean, the eyelid and eyelashes without a gram of any pollution. I repeated it with another eye and the result was just the same. Everything’s washed off just like the base, even in places like the nose or chin. I knew it was the love at first use.
The liquid is unscented, efficient and it washes off everything it’s supposed to. The only minus is the fact that it dries my forehead but I don’t really mind because I’ve got a tendency to it especially with my imperfections. Just a little bit of cream and everything’s perfect.
I’ve got no reservations and I recommend it to absolutly every woman. It doesn’t dry or oil face skin. I could even say it hydrates some parts. Another time the Nivea company didn’t disappoint its fans.
My rate is 10/10
I highly recommend it.