Podsumowanie roku i nie tylko!

źródło
To już koniec, kolejny rok się kończy, ustępuje temu następnemu ze słowami „Bądź lepszy dla tych ludzi”. Ilu z nas chciało, by ten rok był lepszy, bardziej owocny, bardziej szczęśliwy? Ile osób spełniło swoje postanowienia? A ilu z Was tak szczerze, przed sobą przyznało, że w 2015 zrobiło wszystko tak jak chciało i niczego nie żałuje? Wczoraj pisałam podobną notkę, ale na inną stronę, dla pewnego portalu, dziś jednak chciałabym tutaj, u siebie zrobić, podsumowanio-postanowienie.

Pewne rzeczy, które chciałabym osiągnąć w 2016 już ruszyły. Chciałabym się rozwinąć pod kątem bloga, książek, twórczym, ale i naukowym. Rok, który się kończy, okazał się dobrym dla mnie, miałam patronaty, miałam blurb-y na okładkach książek, przedpremierowe recenzje. Nie wiem jak wyglądają statystyki, bo rok temu nie miałam takiego podsumowania, ale policzyłam ile książek przeczytałam w 2015… i Kochani, zaczynam się niepokoić o siebie, nie bez powodu słyszę, że jestem maniakiem. Otóż przeczytałam 272 powieści. Nie wszystkie zrecenzowałam, bo nie widziałam potrzeby, a także 149 książek są harlequinami, więc nie będę o nich pisać. Zaufało mi i nawiązało ze mną współpracę 7 wydawnictw i jedna księgarnia. Jestem zadowolona z pracy jaką wykonałam, ale możecie być pewni, że w następnym roku będzie wszystkiego więcej, więcej i jeszcze więcej. Weekend z Autorem są zaplanowane na cały rok, wywiady zagraniczne jakie chce zrobić; także, patronaty jakie chce objąć, wszystko ma swój porządek, a ja nakazuję sobie systematyczność i lepszą organizację.
A Wam chce życzyć w tym nadchodzącym roku, wszystkiego co najlepsze. Byście spełnili swoje marzenia, osiągnęli zamierzone cele, byście mieli tyle książek, ile tylko będziecie chcieli, by wydawnictwa opublikowały pozycje, które chcecie przeczytać. Oczywiście, życzę byście byli radośni, by uśmiech nigdy nie znikał z Waszych ust, by przeznaczenie było Wam przychylne. Chcę Wam życzyć, tego co tylko zapragniecie.
To wszystko na dziś, jutro opublikuję podsumowanie miesiąca, a także recenzję „Złe dziewczyny nie umierają”.
Pozdrawiam ciepło i całuję Was.
Wasza Dominika