KONKURS! Wygraj “Oddychając z Trudem”!

Witajcie!

Kiedy wybiła premiera „Oddychając z Trudem”, na książkę rzuciło się wiele blogerek w tym ja. Sporo z nich miało po dwa egzemplarze jak ja i robiło konkursy. Też postanowiłam zrobić konkurs, jednak poczekałam trochę by nie było takiego natłoku i teraz go organizuję. Pytanie konkursowe jest trochę inne niż poprzednim razem, tym razem liczę na Waszą kreatywność. Osoba, która najbardziej się postara, zdobędzie „Oddychając z Trudem”. Gotowi? To do dzieła!


Pytanie konkursowe:


W księgarni został jeden egzemplarz książki, kupić chcesz ją ty i druga dziewczyna, której nie znasz. To ostatni egzemplarz w polskim tłumaczeniu, nie wiesz kiedy będzie dodruk. Oboje jesteście zawzięci. Co robisz, by zdobyć tę książkę?Regulamin konkursu:

1. Organizatorem konkursu jestem ja – Dominika Szałomska, właścicielka bloga dominika-szalomska.blogspot.com oraz Wydawnictwo Feeria Young

2. Uczestnikiem konkursu może zostać każdy, kto spełni warunki podane w punkcie 4.

3. Konkurs trwa od 03.02.201r. – 23.02.2015r. (do godz.23.59), a wyniki zostaną ogłoszone 26.02.2015r.

4. Aby wziąć udział wystarczy spełnić następujące warunki:

a) Posiadać adres zamieszkania na terenie Polski.

b) Zgłosić się w komentarzu.

c) Napisać również w komentarzu swojego maila.

d) Odpowiedzieć na pytanie konkursowe, a swoją odpowiedź umieścić w komentarzu:

1”W księgarni został jeden egzemplarz książki, kupić chcesz ją ty i druga dziewczyna, której nie znasz. To ostatni egzemplarz w polskim tłumaczeniu, nie wiesz kiedy będzie dodruk. Oboje jesteście zawzięci. Co robisz, by zdobyć tę książkę?”

e) Miło mi będzie, jeżeli dodacie mojego bloga do obserwowanych, ale nie jest to warunek konieczny. Można też umieścić baner konkursowy u siebie na blogu, bądź udostępnić na tablicy – ale również nie jest to warunek konieczny.

5. Nagrodą w konkursie jest książka autorstwa Rebecci Donovan – “Oddychając z Trudem”.

6.Nagrodzona zostanie jedna osoba!

7. Laureat konkursu zostanie wybrany przez organizatora konkursu.

9. Zwycięzca ma obowiązek w ciągu 4 dni roboczych od opublikowania wyników, przesłać swój adres – w celu wysyłki nagrody – na mojego maila dominika.szalomska@wp.pl

10.Jeżeli zwycięzca nie prześle swoich danych adresowych, traci prawo do nagrody. Zostanie ona przyznana kolejnej, wybranej przez organizatora osobie.
Pozdrawiam,
Wasza Dominika