Konkurs “Althea&Oliver” Cristina Moracho

Witajcie kochani,
Kiedyś organizowanie konkursów było dla mnie zmorą i broniłam się od tego nogami i rękoma. Jednak ostatnimi czasy, mój blog(moje oko na świat) stał się na tyle bogaty, że mam i recenzje i wywiady, a od niedawna także konkursy. Nie wiem jak Wy, ale mnie się to bardzo podoba i będzie tego wszystkiego jeszcze więcej. Tak jak dziś np. ogłoszę konkurs na książkę „Althea & Oliver”.
Recenzje możesz przeczytać TUTAJ, a poniżej zapraszam na zadanie konkursowe, które, powinno pobudzić Wasze wyobraźnie do pracy.
Twój przyjaciel/przyjaciółka cierpią na KLS (syndrom Kleinego-Levina), co jakiś czas zasypia na kilka tygodni, a gdy się budzi, otaczający go świat się zmienia. Twoim zadaniem jako przyjaciela jest opowiedzenie co go ominęło. Jak to zrobisz, w jaki sposób przestawisz mu kilka tygodniu jego snu?
Regulamin konkursu:
1. Organizatorem konkursu jestem ja – Dominika Szałomska, właścicielka bloga dominika-szalomska.blogspot.com
2. Uczestnikiem konkursu może zostać każdy, kto spełni warunki podane w punkcie 4.
3. Konkurs trwa od 22.03.2015r. – 12.04.2015r. (do godz.23.59). A wyniki zostaną ogłoszone 16.04.2015r.
4. Aby wziąć udział wystarczy spełnić następujące warunki:
a) Posiadać adres zamieszkania na terenie Polski.
b) Zgłosić się w komentarzu.
c) Napisać również w komentarzu swojego maila.
d) Odpowiedzieć na pytanie konkursowe, a swoją odpowiedź umieścić w komentarzu:
1”Twój przyjaciel/przyjaciółka cierpią na KLS (syndrom Kleinego-Levina), co jakiś czas zasypia na kilka tygodni, a gdy się budzi, otaczający go świat się zmienia. Twoim zadaniem jako przyjaciela jest opowiedzenie co go ominęło. Jak to zrobisz, w jaki sposób przestawisz mu kilka tygodniu jego snu?”
e) Miło mi będzie, jeżeli dodacie mojego bloga do obserwowanych, ale nie jest to warunek konieczny. Można też umieścić baner konkursowy u siebie na blogu, bądź udostępnić na tablicy – ale również nie jest to warunek konieczny.
5. Nagrodą w konkursie jest książka autorstwa Cristina Moracho – „Althea&Oliver”
6.Nagrodzona zostanie jedna osoba!
7. Laureat konkursu zostanie wybrany przez organizatora konkursu.
9. Zwycięzca ma obowiązek w ciągu 4 dni roboczych od opublikowania wyników, przesłać swój adres – w celu wysyłki nagrody – na mojego maila dominika.szalomska@wp.pl
10.Jeżeli zwycięzca nie prześle swoich danych adresowych, traci prawo do nagrody. Zostanie ona przyznana kolejnej, wybranej przez organizatora osobie.